Вшанування Героїв Небесної Сотні

Небесна Сотня… Мабуть, уже Небесний Легіон… 25 лютого 2020 року у актовій залі Вищого професійного училища було велелюдно. Учні, майстри виробничого навчання, викладачі, гості, адміністрація вшановували Героїв Небесної Сотні. Левко Скоп, Зенон Гавдяк, Роман Мисишин та Микола Походжай – гості нашого заходу, активні учасники тих подій та невтомні волонтери, яких знають і за межами України. Люди, які є безпосередніми творцями історії. Вони згадали, як було у ті важкі для України дні, подякували учням та колективу за невтомну волонтерську роботу.
Сумний список Небесної Сотні відкрився 22 січня 2014 року, коли від вогнепальних поранень під час сутичок у центрі столиці загинули активісти Майдану Сергій Нігоян та Михайло Жизневський. Того ж дня в лісі під Києвом було знайдено тіло зі слідами тортур активіста Юрія Вербицького. До 18 лютого 2014 року вже налічувалось 9 загиблих. З 18 по 21 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 84 герої, після 21 лютого – ще 18.
Пронизливий і емоційний захід викликав в учнів співчуття та емпатію. Важливо пам”ятати, молитись і не зрадити ідели Майдану. Гідність у всьому – ось те, що має стати девізом кожного! Захід організували та провели Олена Чепіль і Марія Чава.