«Узагальнення та систематизація знань з теми “Вуглеводні”»

Вивчення органічної хімії посідає важливе місце у системі сучасної загальної освіти. Органічні сполуки є ланкою, що пов’язує уявлення про живу і неживу природу в єдиний ланцюг. Викладач хімії ВПУ №19 м. Дрогобича Чисельська Т.М. 04.12.2019 р. провела відкритий урок на тему «Узагальнення та систематизація знань з теми “Вуглеводні”» у групі ПММ-18.

На уроці, який проходив у формі гри, було охоплено великий обсяг навчального матеріалу. Викладач наголосила, що карбон є головним елементом, так званим «кістяком» усіх органічних сполук та налаштувала вихованців на робочий настрій. Учні продемонстрували належний рівень засвоєння знань з теми та добре впоралися з усіма поставленими завданнями. Протягом уроку між командами панували атмосфера здорової конкуренції та дух змагань. Педагог на практиці довела, як інноваційні освітні технології розширюють межі професійної діяльності педагогів, оскільки використання інтерактивної дошки сприяло формуванню та закріпленню основних предметних компетентностей учнів.

Присутні на уроці адміністрація та колеги із зацікавленням спостерігали за перебігом конкурсів, а саме: «Так чи ні», «Експрес-тести», «Незакінчене речення», «Хімічне лото», «Хімічні лінгвісти», «Конструктор», «Знавці рівнянь», «Експериментатори» та ін. та дійшли висновку, що урок повністю відповідає сучасним вимогам.