Екскурсія на підприємство «Плеяда»

Група ОА-15, друк цифровим методом, екскурсія, автоматизоване виробництво, швидко, реклама… «Що ж тут спільного», – запитаєте ви?
Отже. З екскурсією на підприємство «Плеяда», що знаходиться у Трускавці, 9 листопада 2022 р. поїхали здобувачі освіти групи ОА-15 разом з майстром виробничого навчання Миколою Хінальським. Метою екскурсії стало ознайомлення з роботою підприємства, діяльність якого тісно пов’язана з робітничою кваліфікацією майбутніх випускників групи – оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.

«Плеяда» - невелике підприємство, але за одну зміну виготовляє близько двох тисяч одиниць готової продукції. Це широкий спектр поліграфічних послуг. Серед них: друк цифровим методом, шовкографія, тиснення, широкоформатний друк, а також комбінація різних технологій друку. Результатом роботи компанії є візитки, флаєри, буклети, постери, банери, афіші, фото-сувеніри (горнята, тарілки, футболки, подушки) тощо.
Юнаки та юнки училища побачили своїми очами, зафільмували, зробили світлини не тільки готової продукції, а й процесу її виготовлення. А це друк банера (і принтер дуже великого розміру для такого друку), види заготовок, які переносяться на полотно, набивання напису на футболки, матеріали, з яких виготовляються усі речі, величезну кількість (близько двох тисяч!) кольорів, які для цього необхідні.

Працівники «Плеяди» також надали консультацію учням про те, як знання, що вони отримують зараз у стінах нашого училища, можуть знадобитись їм у тій роботі, що виконується на цьому підприємстві. А також чи варто далі здобувати вищу освіту і яку саме для того, щоб стати висококваліфікованими працівниками з високою заробітною платою.
Інформативно, продуктивно, цікаво, позитивно – так відгукнулись здобувачі групи ОА-15 про екскурсію.