Створення і ведення власного блогу

Стрімкий розвиток IT-галузі, робототехніки, нанотехнологій виявляє потребу у досвідчених фахівцях, а значить, виникає гостра освітня потреба у якісному навчанні сьогоднішніх здобувачів освіти технічним дисциплінам. 19.02.2019р. викладач ВПУ №19 м. Дрогобича Цабан М.І. провела урок інформатики на тему «Створення і ведення власного блогу» у групі ОПЗ-24. На уроці були присутні представники адміністрації та викладачі училища, колеги з інших НЗ П(ПТ)О району та області.

Освіта повинна відповідати тенденціям розвитку інформаційного суспільства. Інтернет є самодостатньою галуззю економіки, а веб-сайти – повноправними представництвами фірм та компаній у Мережі. Тому у своїй практиці педагог намагається створити такі умови, при яких учні, використовуючи сучасні освітні технології (ІКТ, інтерактивні, проектні, групові технології), могли б не лише якісно засвоювати знання, але й працювати над формуванням необхідних компетенцій.

На занятті учні групи, за допомогою інтерактивної панелі, демонстрували власні сайти, пояснювали алгоритм створення сайту чи блогу, відповідали на запитання викладача, розв’язували кросворд, добре володіли термінологією. У власних блогах учні розповідали про свої уподобання, хобі, ділилися планами на майбутнє.

Варто відзначити взаємодію викладача з учнями, позитивний психологічний клімат на уроці, атмосферу доброзичливості та взаємоповаги. Загалом урок справив позитивне враження на присутніх.