Курси із здобуттям часткових кваліфікацій «Офісні програми»

Реалізовуючи Концепцію «Формування системи перепідготовки і підвищення кваліфікації тимчасово непрацюючого населення регіону та внутрішньо переміщених осіб» Вище професійне училище № 19 м. Дрогобича уклало двосторонню угоду з Товариством sequa gGmbH (Німеччина) про реалізацію проєкту «Впровадження елементів дуального професійного навчання в рамках програми EU4skills».
Укладена угода передбачає спільне виконання широкого спектру завдань професійної (професійно-технічної) освіти в нашому регіоні, в умовах широкомасштабної російської агресії: від підготовки кваліфікованих робітників в умовах виробництва для важливих галузей народного господарства України, до проведення короткострокових курсів для тимчасово непрацюючого населення регіону та внутрішньо переміщених осіб.

Саме в контексті виконання умов цієї угоди, 13 лютого 2023 року на базі комп’ютерного профілю ВПУ №19 розпочалися короткотермінові курси із здобуттям часткових кваліфікацій «Офісні програми» за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Тривалість курсів – 3 тижні (108 годин), на яких слухачі, з числа тимчасово непрацюючого населення регіону, будуть набувати певних кваліфікацій – таких, як здатність: сканувати та розпізнавати графічні об’єкт, тексти й таблиці; виконувати технологічні операції з оброблення текстових документів; виконувати технологічні операції з оброблення табличної інформації; створювати і оформляти презентації; виконувати технологічні операції з  оброблення аудіо та відео інформації.

Навчатимуть слухачів цим азам ІКТ досвідчені педагоги комп’ютерного профілю: Тетяна Мацьків, Оксана Пушій, Микола Нестерук.
По завершенні короткострокових курсів слухачі отримають відповідні сертифікати міжнародного зразку.
Навчання на курсах для учасників безоплатне, оскільки всі питання, які стосуються матеріальних та фінансових витрат проведення запланованих заходів, бере на себе німецький партнер – Товариство sequa gGmbH.
Зичу всім учасникам гарного початку курсів, успішної роботи та щасливого завершення!
Щиро бажаю для колективу училища продовження плідної співпраці між Україною та Німеччиною, аж до повної перемоги над російськими окупантами і відбудови нашої країни!

Життя продовжується і нехай воно буде повне позитиву, незважаючи ні на що! Слава Україні!

Василь Моштук