Курси із здобуттям часткових кваліфікацій «Перукар ( Перукар – модельєр)»

Реалізовуючи Концепцію «Формування системи перепідготовки і підвищення кваліфікації тимчасово непрацюючого населення регіону та внутрішньо переміщених осіб» Вище професійне училище № 19 м. Дрогобича уклало двосторонню угоду з Товариством sequa gGmbH (Німеччина) про реалізацію проєкту «Впровадження елементів дуального професійного навчання в рамках програми EU4skills».
Укладена угода передбачає спільне виконання широкого спектру завдань професійної (професійно-технічної) освіти в нашому регіоні, в умовах широкомасштабної російської агресії: від підготовки кваліфікованих робітників в умовах виробництва для важливих галузей народного господарства України, до проведення короткострокових курсів для тимчасово непрацюючого населення регіону та внутрішньо переміщених осіб.

Саме в контексті виконання умов цієї угоди, 22 травня 2023 року на базі перукарського профілю ВПУ №19 розпочалися короткотермінові курси із здобуттям часткових кваліфікацій «Перукар ( Перукар – модельєр)» за професією «Перукар ( Перукар – модельєр)». Тривалість курсів – 4 тижні (144 годин), на яких слухачі, з числа тимчасово непрацюючого населення регіону, будуть набувати певних кваліфікацій – таких, як здатність: володіти знаннями миття волосся, укладання волосся феном за класичною технікою, завивка локонів горизонтальним способом, фарбування волосся з використання знебарвників, фарбування волосся хімічними барвниками.

Навчають слухачів цим азам перукарського мистецтва досвідчені педагоги перукарського профілю: Тетяна Мацьків, Галина Думанська, Анна Бережницька. По завершенні короткострокових курсів слухачі отримають відповідні сертифікати міжнародного зразку. Навчання на курсах для учасників безоплатне, оскільки всі питання, які стосуються матеріальних та фінансових витрат проведення запланованих заходів, бере на себе німецький партнер – Товариство sequa gGmbH.