Фестиваль перукарського мистецтва серед молоді «Галицький талант»

Здобувачі освіти перукарського профілю спільно з класними керівниками та майстринями виробничого навчання Вищого професійного училища № 19 м. Дрогобича радо беруть участь у конкурсах та фестивалях фахової майстерності, адже вони сприяють здоровій конкуренції між освітніми закладами, можливістю познайомитись із колегами зі свого профілю з інших закладів, продемонструвати власні уміння та навики, перейняти цікаве та креативне у інших. Цьогоріч пандемія внесла свої корективи у проведення та участь у таких заходах. 15 грудня 2021 року, в режимі онлайн, відбувся ХХІIІ Фестиваль перукарського мистецтва серед молоді «Галицький талант».
Попередньо конкурсанти були ознайомлені з умовами участі у фестивалі "Галицький талант", який відбувався в режимі онлайн та офлайн. Нагородження проходило в програмі ZOOM, до якої долучилися всі учасники фестивалю.
Майстри виробничого навчання та здобувачі освіти ВПУ № 19 м.Дрогобича вибороли призові місця у таких номінаціях:
І- місце – Вікторія Іванців учениця групи ПММ-28 (Класний керівник Ганна Процик, майстрині виробничого навчання Іванна Андрущакевич та Марія Гуцало).
Номінація "Виконання колекції зачісок на тему "Створення образу на різдвяно-новорічну тематику (зачіска, макіяж, одяг, аксесуари, декорації)"