Ми учасники програми EU4Skills!

8 липня Український Фонд соціальних інвестицій, Вище професійне училище № 19 м. Дрогобича та Львівська обласна державна адміністрація підписали меморандум задля модернізації інфраструктури закладів освіти. Співпраця відбуватиметься в межах проєкту «EU4Skills: Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні», який є компонентом масштабної Програми ЄС «EU4Skills: Кращі Навички для Сучасної України». Проєкт фінансується Європейським Союзом та реалізується Німецьким державним банком розвитку KfW. Підписання меморандуму відбулося в межах конференції МОН «Освіта можливостей: нові горизонти професійно-технічної освіти в Україні».

«Європейський Союз продовжує підтримувати реформу профтехосвіти. Ми вважаємо, що впровадження технологій та нових інструментів в закладах Львівської області є важливим кроком для забезпечення якісного викладання в закладах регіону», ‒ прокоментував Фредерік Куне, Керівник Програм співробітництва Представництва ЄС в Україні.

Відповідно до підписаного документа планується проведення ремонтних робіт та закупівля обладнання на суму близько 650 тис. євро. За ці кошти буде оновлено та облаштовано технікою навчальні лабораторії Державного навчального закладу “Дрогобицьке вище професійне училище № 19” за такими професіями:
- «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»,
- «Перукар (перукар-модельєр)»,
- «Манікюрник»,
- «Візажист».