ХХІ фестиваль перукарського мистецтва серед молоді «Галицький талант»

Учениця групи ПММ-38 Вищого професійного училища №19 м. Дрогобича, Маслюк Романна Романівна, під керівництвом майстрів виробничого навчання перукарського профілю, Кос Ярослави та Кос Яни, взяла участь у ХХІ фестивалі перукарського мистецтва серед молоді «Галицький талант», який відбувся 4 жовтня 2019 року в конференц-залі Палацу мистецтв. Фестиваль відбувся в рамках виставки «Львівський товаровиробник», за підтримки Львівської міської ради.

До уваги присутніх було представлено колекцію сучасних чоловічих зачісок «Молодіжна мода». Сучасна мода змінюється зі швидкістю світла. Кожен сезон перукарі дарують популярність новим зачіскам. В одну мить вони переносяться з подіумів і червоних доріжок в реальне життя. Багато хто вважає, що представники сильної статі менш схильні до впливу моди і віддають перевагу виключно класиці. Але стилісти стверджують, що немає межі досконалості, тому пропонують чоловікам яскраві та оригінальні образи.
Учениця, Маслюк Романна Романівна, підготувала колекцію чоловічих зачісок у кількості чотирьох образів та була нагороджена дипломом за зайняте почесне ІІІ-місце.