Місія ІТ-кластеру – промоція, освіта, розвиток міжнародних відносин й інфраструктури ІТ-індустрії.
Ми скористались можливостями цієї спільноти і відвідали з екскурсією DataArt Lviv – компанію, що проектує, розробляє, модернізує та підтримує IT-рішення в галузі фінансової індустрії, охорони здоров’я, туризму, медіа та Інтернету речей.
Усі оці слова й терміни з попереднього речення учням групи ОПЗ-34 охоче і детально пояснили співробітники компанії Анатолій Лукавенко та Віталій Маковяк, а також Олег Гергіль – ІТ-кластерник. Окрім того вони надали багато інформації про можливості й розвиток інформаційних технологій. Ці відомості стали особливо корисними, адже наше невелике місто не може розпізнати усі можливості розвитку в цій галузі на відміну від Львова – міста, що є не лише столицею ароматної кави, а й прогресивних технологій України.
Чому люди обирають своєю професію ІТ-галузь?
Який середній дохід ІТ-спеціаліста?
Скільки ІТ-компаній працює сьогодні у Львові?
Скільки ІТ-спеціалістів задіяно в роботі цих компаній?
Чи є ринок праці перенасиченим спеціалістами цієї галузі?
Які вищі навчальні заклади мають відповідні програми та обладнання для здобування освіти?
Та ще багато інших питань поставили айтішники і дали на них відповіді.
Провели для наших хлопців і маленьку вікторину на уважність з метою краще запам’ятати все почуте.
Особливо уважні хлопці в якості призу-винагороди за активну участь у вікторні й максимальну кількість правильних відповідей отримали сумки-бананки від ІТ-кластеру. А най-найактивніший учень – ще й рюкзак від DataArt.
Усі хлопці залишились задоволеними екскурсією. Зазначили, що такі «мотиваційні копняки» не завадили б їм навіть щодня.
Головні висновки, які зробили учні: варто здобувати вищу освіту (звісно, після успішного завершення навчання у нашому училищі) і треба вчити англійську мову (незалежно ні від чого).
А охочі побачити Львів з висоти пташиного польоту змогли зробити це з оглядового майданчика церкви святих Ольги і Єлизавети.