ВПУ №19

Гуртожиток


Учні училища забезпечуються гуртожитком, який знаходиться неподалік навчального корпусу та виробничих майстерень. Це п'ятиповерхова споруда, де на першому, другому, третьому поверхах розміщені навчальні кабінети, а кімнати для проживання розміщені на четвертому та п'ятому поверхах. Всього в наявності є 150 місць.

Гуртожиток забезпечено централізованим опаленням та водопостачанням. В гуртожитку є всі необхідні умови для проживання, навчання та відпочинку учнів:

  • кімнати самопідготовки;
  • кімнати особистої гігієни, душові, умивальні кімнати, туалети;
  • медпункт, ізолятори для дівчат та хлопців;
  • кухонні кімнати;
  • кімната для прання особистих речей, кімната для прасування одягу, сушарка для одягу.

Гуртожиток став рідним домом нашим учням. Вони живуть однією родиною та з великою радістю приймуть до себе і Вас, шановні абітурієнти. В учнівському гуртожитку постійно проводяться тематичні, розважальні вечори, дискотеки, святкування днів народжень, конкурс "Міс-красуня гуртожитку", новорічні вечори, лекції, диспути, круглі столи.

Списки учнів, які проживають у гуртожитку в 2017/2018 н.р. Дівчата, які проживатимуть у гуртожитку в 2017-2018 н.р. (4 поверх)

Кімната № 1

1. Навроцька Маряна ПО-27

2. Гринаш Василина ПММ-28

3. Добруцька Діана ПММ-28

4. Курчевська Марія ПММ-28

5. Яцуляк Христина БО-42

Кімната № 2

1. Кметик Іванна ПК-16

2. Андрійчик Руслана ПО-17

3. Нестер Маряна ПО-17

4. Панчишин Роксолана ПММ - 19

Кімната № 3

1. Жовнірчик Марта ПММ-18

2. Кірда Ірина ПММ-18

3. Штереб Ольга ПММ-18

4. Юзвяк Христина ПММ-18

Кімната № 4

1. Базай Діана ПММ-18

2. Миджин Марія ПММ-18

3. Покришка Лілія ПММ-18

Кімната № 5

1. Оринчак Михайліна ТТ-56

2. Калініна Юлія ПК-36

3. Дідун Тетяна ПММ-38

Кімната № 6

1. Куцик Маряна ПММ-38

2. Балицька Марія ПК-36

3. Годованець Марія ПК-36

Кімната № 7

1. Генсьор Василина ПММ-28

2. Попик Романна ПММ-28

3. Мисяк Іванна ПК-16

Кімната № 8

1. Бешлей Ірина ПММ-39

2. Габчак Ірина ТТ-46

3. Кучварська Марія ПММ-39

Кімната № 9

1. Бутим Христина ПММ-38

2. Андрушко Марія ПММ-38

3. Йосипенко Христина ПММ-38

Кімната № 10

1. Коваль Соломія ПММ-28

2. Нечипор Марія ПММ-28

3. Плита Вікторія АЗОТ – 43

Кімната № 11

1. Савчин Іванна ПК-36

2. Кирейко Надія ПК-36

3. Перекіцей Сніжана ПК-36

Кімната № 12

1. Кіс Ольга ПММ-18

2. Ридзак Ольга ПММ-18

3. Спрінська Соломія ПММ-18

Кімната № 13

1. Гнат Іванна ПММ-28

2. Чирик Марта ПММ-29

Кімната № 14

1. Котула Тетяна АЗОТ-43

2. Тупичак Ганна АЗОТ-43

3. Мазур Галина АЗОТ-43

Кімната № 15

1. Гачка Христина ПК-36

2. Чепеняк Іванна ПК-36

3. Лехкар Лілія ПО-27

4. Бутрій Оксана ПК-27

Кімната № 16

1. Гойда Соломія ОКНК-35

2. Стасишин Юлія ОКНК-35

3. Матолич Марія ОКНК-35

4. Петрущак Софія ПММ-19

Кімната № 17

1. Андрусик Діана ОКНК-25

2. Загречук Андріана АЗОТ-43

3. Загречук Оксана АЗОТ-43

4. Гасяк Василина ПММ-19

Кімната № 18

1. Дідун Вікторія ПММ-19

2. Дудзяк Марія ПММ-19

3. Мамедова Сузанна ПММ-19

4. Мешкова Тетяна ПММ-19

Кімната № 19

1. Береза Маряна ПК-26

2. Колечко Марія ПК-26

3. Стефанків Діана ПК-26

4. Сташків Яна ПК-26

Кімната № 20

1. Волошина Яна ПК-26

2. Заріцька Ірина ПК-26

3. Криницька Марія ПК-26

4. Відсанко Соломія ПО-17

Кімната № 21

1. Джоджик Ірина ПММ-38

2. Співак Юлія ТТ-56а

3. Тінишин Ольга ПММ-39

4. Туркаленко Соломія ПММ-39

Кімната № 22

1. Будз Василина ПММ-39

2. Когут Марія ПММ-39

3. Нестер Іванна ПММ-38

4. Микитяк Лілія ПММ-19

Кімната № 23

1. Вархоляк Юлія ПММ-29

2. Світонь Анна ПММ-28

3. Шумовська Василина ПММ-29

4. Яворська Ірина ТТ-56

Кімната № 24

1. Стасишин Вікторія ПММ-29

2. Дзюба Марія ПММ-29

3. Гойда Вікторія ПММ-38

4. Бобонич Тетяна ОКН-15

Кімната № 25

1. Зятюк Марія ПММ-39

2. Когут Ірина ПММ-39

3. Кацюрина Оксана ОКНК-25

4. Корконіжка Наталя ОКНК-25

Кімната № 26

1. Дзяма Марія ПК-36

2. Кірда Маряна ОКНК-25

3. Лабяк Тет яна ОКНК-25

4. Боцюн Марія ОКНК-35

Кімната № 27

1. Ліщинська ОКНК-15

2. Головецька Наталія ОКНК-15

3. Синишин Діана ПММ-18

4. Бардин Мар’яна ПК-16

Кімната – ізолятор

1. Бідичак Ірина ПММ-38

2. Матіїв Романія ПММ-38

3. Романів Анжела АЗОТ-43

4. Вовчок Вікторія АЗОТ-43

Комора брудної постелі

1. Безик Ірина ПК-36

2. Левицька Віра ПК-36

3. Козороз Марія ПК-36

Хлопці, які проживатимуть у гуртожитку в 2017-2018 н.р. (5 поверх)

Кімната № 28

1. Кеча Олександр МШПЛ-21

2. Цап Іван МШПЛ-21

3. Цап Микола МШПЛ-21

4. Кухар Руслан МШПЛ-21

5. Чайківський Святослав МШПЛ-21

Кімната № 29

1. Пилипчак Роман СТМК-22

2. Пиляк Олег СТМК-22

3. Яджак Роман СТМК-22

4. Хававчак Василь СТМК-22

5. Грималяк Андрій МШПЛ-21

Кімната № 30

1. Даців Руслан АСВЗ-23

2. Кос Богдан АСВЗ-23

3. Волошин Олександр АСВЗ-23

4. Канюк Ростислав АСВЗ-23

Кімната № 31

1. Вовк Роман СТМК-32

2. Іваночко Андрій АЗОТ-43

3. Гаврило Марян СТМК-32

4. Дочич Іван СТМК-32

Кімната № 32

1. Андрущакевич Ігор ПММ-19

2. Бенца Артур МШПЛ-11

3. Хабаль Володимир МШПЛ-11

Кімната № 33

1. Бурич Віталій МШПЛ-11

2. Голяк Василь МШПЛ-11

3. Коцур Іван МШПЛ-11

Кімната № 34

1. Ортинський Михайло ТТ-46

2. Козловський Олег ТТ-46

3. Кметик Микола ТТ-46

Кімната № 35

1. Федак Сергій ОКНЕ-24

2. Гречаник Максим ОКНЕ-24

3. Лагодський Юрій МШПЛ-31

Кімната № 36

1. Павелчак Василь ПО-27

2. Дрізд Василь ПК-26

3. Мищатин Олег БО-42

Кімната № 37

1. Лисак Ігор МШПЛ-31

2. Пиляк Іван ПО-37

3. Стефанків Андрій СТМК-12

Кімната № 38

1. Галунка Юрій МШПЛ-11

2. Германчак Тарас МШПЛ-11

3. Сарабаха Василь МШПЛ-11

Кімната № 39

1. Жданянчин Андрій МШПЛ-11

2. Пасічняк Дмитро МШПЛ-11

3. Білас Павло СТМК-12

Кімната № 40

1. Гринчишин Ярослав СТМК-32

2. Даців Роман СТМК-32

3. Скиба Олег ПК-36

4. Криницький Іван ПК-36

5. Гербяк Марян БО-42

Кімната № 41

1. Калька Роман СТМК-12

2. Пісок Назарій СТМК-12

3. Плахтиняк Олег СТМК-12

4. Войтович Роман АСВЗ-13

5. Москаль Микола АСВЗ-13

Кімната № 42

1. Казюта Олег МШПЛ-31

2. Радванський Володимир МШПЛ-31

3. Катрич Юрій ТТ-56

4. Баран Юрій

5. Кушнір Андрій БО-42

Кімната № 43

1. Панів Іван ОКНЕ-24

2. Пасічник Ростислав ОКНЕ-24

3. Рубель Василь ОКНЕ-24

4. Бечкало Марян ОКНК-25

Кімната № 44

1. Моцяк Іван АСВЗ-13

2. Пазяк Марян АСВЗ-13

3. Цап Андрій АСВЗ-13

4. Панів Степан ОПЗ-14

5. Пигичко Микола ОПЗ-14

Кімната № 45

1. Вісьтак Денис МШПЛ-31

2. Дідун Андрій АСВЗ-33

3. Проскурняк Ярослав АСВЗ-33

4. Хомин Микола АСВЗ-33

5. Ріжнів Дмитро БО-42

Кімната № 46

1. Лецик Віталій ОПЗ-14

2. Морквич Василь ОПЗ-14

3. Левицький Роман ОКНК-15

4. Литвин Андрій ПК-16

5. Ларіонов Руслан ПК-16

Кімната № 47

1. Хомич Микола СТМК-22

2. Штереб Василь СТМК-22

3. Протиняк Марян АСВЗ-23

4. Хомяк Микола АСВЗ-23

5. Козар Володимир АЗОТ-43

Кімната № 48

1. Музика Михайло МШПЛ-31

2. Макарчук Олег ОКНЕ-34

3. Павелчак Марян ОКНЕ-34

4. Галак Арсен СТМК-32

5. Свіжинський Андрій ТБ-45

Кімната № 49

1. Оліярник Віктор ПО-17

2. Савчук Василь ПО-17

3. Сухий Володимир ПО-17

4. Ліщинський Микола ПО-17