ВПУ №19

Чемпіонат "Золотий лев"  29.03.2019


27-28 березня проходив відкритий відбірковий тур XXII Чемпіонату України СПУ "Золотий Лев". Майстри виробничого навчання перукарського профілю брали активну участь в цьому заході.

У номінації авторська чоловіча стрижка BARBER EXPERT в стилі FADE (категорії: юніори та майстри) зайняла 2 місце Кос Яна.

У номінації Make-up Classic “Smoky eyes” - Макіяж “Smoky eyes” класичний (категорії: юніори та майстри) зайняла 2 місце Разходчикова Вікторія



Атестація педагогічних працівників ВПУ № 19 м. Дрогобича  27.03.2019


  Сучасній освіті, яка перебуває в умовах реформування, потрібні професіонали, здатні навчати та виховувати молодь в умовах інформаційного суспільства, сприяти розвитку її пізнавальних інтересів і творчих здібностей, реалізувати компетентнісний підхід до навчання.
  Відповідно до статті 54 Закону України «Про освіту», статті 27 Закону України «Про загальну середню освіту», частини четвертої статті 45 Закону України «Про професійно-технічну освіту», Наказу МОН України № 930 від 06.10.2010 (зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту № 1473 від 20.12.2011, наказом МОН № 1135 від 08.08.2013) про затвердження Типового положення про атестацію педагогічних працівників, згідно Графіка проведення атестації педагогічних працівників, 26.03.2019 р. у ВПУ № 19 м. Дрогобича відбулося засідання атестаційної комісії І рівня у складі голови комісії В. М. Маринкевича, заступника голови атестаційної комісії Л.І. Міськович, секретаря атестаційної комісії Бебкевич М.М. та членів комісії Гузюк В.Б., Моштука В.В., Мицак О.Я, Хомишак О.В., Заяця І.М., Андрусик К.П., Проць Н.М., Ясінської Х.М.
  Загалом було проатестовано двадцять педагогічних працівників училища.

  Викладачі загальноосвітніх дисциплін:
  1. Гуняк М.В. (фізична культура) – погоджено порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»
  2. Климишин С.Л. (українська мова та література) – порушено клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»
  3. Кушнір Г.І. (фізика) – погоджено порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»
  4. Миго М.В. (історія) – погоджено порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший викладач»
  5. Стасів І.М. (зарубіжна література) – погоджено порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший викладач»
  6. Цабан М.І. (інформатика) – погоджено порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»
  7. Гац А.М. (фізична культура) – підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»
  8. Заяць І.М. (фізична культура) – підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»
  9. Лисенко Ю.І. (математика) – присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»

Викладачі професійно-теоретичної підготовки:
  10. Моштук В.В. (спецтехнологія) – погоджено порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»
  11. Музика Л.М. (основи бухгалтерського обліку) – погоджено порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»
  12. Гнатів П.Б. (спецтехнологія) – погоджено порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»
  13. Іваночко Р.В. (спеціальне малювання) – присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»
  14. Ясінська Х.М. (психологія) – присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»

  Майстри виробничого навчання:
  15. Карабин І.Ф. (первинна професійна підготовка «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр») – встановлено 14 тарифний розряд, погоджено порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня про присвоєння педагогічного звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії»
  16. Юзьвяк М.О. (первинна професійна підготовка «Столяр (будівельний), монтажник гіпсокартонних конструкцій») – відповідає раніше встановленому 14 тарифному розряду, погоджено порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня про присвоєння педагогічного звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії»; керівник гуртка (різьба по дереву) – встановлено 12 тарифний розряд
  17. Бойко І.М. (первинна професійна підготовка «Кухар, кондитер») – встановлено 14 тарифний розряд
  18. Родьо М.Д. (первинна професійна підготовка «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр») – встановлено 13 тарифний розряд.
  19. Хінальський М.М. (первинна професійна підготовка «Касир в банку») – встановлено 12 тарифний розряд

  Керівник гуртка:
  20. Войтович М.В. (волейбол, настільний теніс) – встановлено 11 тарифний розряд.

  Професійне зростання та педагогічні здобутки викладачів, майстрів та керівників гуртків були належно оцінені атестаційною комісією. Колегам, стосовно яких погоджено порушити клопотання перед обласною атестаційною комісією, бажаємо успіху.




[1-2]  ...  [5-6]  [7-8]  [9-10]  [11-12]  [13-14]  [15-16]  [17-18]  [19-20]  [21-22]  ... [293-294]