ВПУ №19

Майстер-клас «Облицювання поверхонь декоративним каменем»  20.02.2020


  13 лютого 2020 року на базі навчально-практичного центру з підготовки робітників за професіями «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр» Вищого професійного училища №19 м. Дрогобича відбувся майстер-клас «Облицювання поверхонь декоративним каменем» майстра виробничого навчання Лихви Оксани Василівни з використання сучасних будівельних технологій для облаштування приміщень.
  Майстер-клас відбувся за участі методиста вищої категорії НМЦ ПТО у Львівській області Гузюк В.Б., заступника директора училища з навчально-методичної роботи Моштука В.В., старшого майстра будівельного профілю Гірняка П.І., голови методичної комісії викладачів та майстрів в/н будівельного профілю Андрусик К.П., методиста із загально професійної та професійної підготовки Григорович О.Р., майстрів виробничого навчання будівельного профілю та учнів групи МШПЛ-21.
  Методист вищої категорії НМЦ ПТО у Львівській області Гузюк В.Б. у вступному слові підкреслила, що серед широкого спектру оздоблювальних технологій, які дозволяють ефективно і максимально швидко створювати затишок в оселі, прикрашати її для позитивного настрою для майстер-класу були обрані такі, які порівняно недавно, продуктивно і ефективно використовуються в будівельній індустрії.
  Заступник директора з НВЧ Моштук В.В. наголосив на тому, що застосування можливостей сучасних будівельних технологій у навчально-виробничій діяльності майстрами в/н є важливою складовою формування їх професійної компетентності, подальшого фахового розвитку, яка дозволяє ефективно управляти освітнім процесом у закладах професійної (професійно-технічної) освіти в умовах реформування системи освіти.
  Старший майстер будівельного профілю Гірняк П.І акцентував увагу присутніх, що на теперішній час є досить важливим питання опанування та впровадження у навчальний процес при підготовці кваліфікованих робітників сучасних будівельних матеріалів, які виводять систему будівельної індустрії на якісно новий рівень. На перший план виходять проблеми спроможності з боку майстрів виробничого навчання пошуку та використання нових будівельних матеріалів, інструментів в умовах постійного розвитку технологій будівництва, розбудови нових форм виробничої діяльності та відносин.
  Під час заходу майстер в/н Лихва О.В. презентувала сучасні види оздоблення приміщень, акцентувавши увагу на використанні декоративного каменю, демонструвала техніку його кріплення та можливого забарвлення, відповідно до призначення приміщень. Потім учні групи МШПЛ-21 спробували себе у самостійній роботі з декоративним каменем.
  На ньому всі присутні, а особливо учні училища, які здобувають професії будівельного напряму, дізналися багато нової та практичної інформації про впровадження новітніх будівельних матеріалів та сучасних будівельних технологій.
  Майстер-клас став ще однією яскравою подією в контексті корисних навчально-виробничих надбань колективу педагогів будівельного профілю ВПУ №19 м. Дрогобича


 [1-2]  [3-4]  [5-6]  [7-8]  [9-10]  ... [343-343]