ВПУ №19

«Наш друг – безпечний рух!»  15.05.2019


  Навчання правилам дорожнього руху - це життєва необхідність, тому різні заходи по ПДР завжди актуальні в навчальних закладах.
  У рамках проведення 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху в Україні з 06.05 по 08.05. 2019 р. в училищі викладачами було проведено ряд заходів.


  Відповідно до тематики, для загального ознайомлення викладачем Андрусик
К.П. було підготовлено виставку стіннівок під назвою «Безпека на дорозі – безпека життя».


  Викладач Брошніцка Л.О. 06 травня провела вікторину «Знай і вивчай правила дорожнього руху». Всі учасники були нагороджені грамотами та призами.


  Практичним психологом Ясінською Х.М та соціальним педагогом Лесик Л.М. з метою пробудження свідомості пішоходів та майбутніх водіїв, щоб і одні і другі завжди були обережними та цінували як своє життя, так і життя оточуючих, 07 травня організовано перегляд соціального відеоролику з безпеки дорожнього руху для учнів груп ОКНК-25 та АСВЗ 13.


  За участі працівників сектору реагування патрульної поліції та сектору ювенальної превенції Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській обл. 07.05 проведено лекцію-бесіду щодо важливості та необхідності дотримання правил дорожнього руху з демонстрацією роботи службового автомобіля. Запрошені гості розповіли про аварійність на дорогах міста Дрогобича за участю дітей, учнів і студентів, причини аварійності, пряме невиконання правил дорожнього руху і відповідальність за невиконання ПДР пішоходами і пасажирами.


  Медичною сестрою Галінською Л.А. та підлітковим терапевтом Зінченко В.Є 08 травня проведено тренінг «Перша домедична допомога» на якому учні групи МШПЛ-21 засвоїли послідовність дій при наданні домедичної допомоги.
Усі заходи були проведені в повному обсязі, відповідно до плану та послужили основою для подальшої мотивації підлітків з вивчення правил безпеки на дорозі. Різноманітність форм дозволило їм проявити свою активність і творчість. Кожна освітня діяльність містила цікавий пізнавальний матеріал.

Життя – найдорожче, що є у людини. Цінує життя і дорослий, і дитина. І з тим, щоб життя розквітало усюди, розумні придумали правила люди. Бувають складні, а бувають прості. На правила мають зважати усі. Тому для здоров'я і тіла, і духу дотримуйся правил дорожнього руху!!! [1-2]  [3-4]  [5-6]  [7-8]  [9-10]  ... [335-335]