ВПУ №19

Відкритий урок «Хімічна завивка»  10.05.2019


  07 травня 2019 року викладач ВПУ №19 м. Дрогобича І.Р. Калапунь провела відкритий урок на тему «Хімічна завивка» у групі ПММ-18.
  Оскільки це був урок узагальнення та систематизації знань, то на всіх його етапах викладачем було організовано активну діяльність учнів. Актуалізацію теоретичних знань з теми було проведено у формі бесіди, під час якої першокурсниці з’ясували вплив хімічного розчину на волосся, дали характеристику хімічним препаратам і т. ін.

  Протягом уроку учні виконували різноманітні творчі завдання, грали у дидактичну гру «Що означає слово», проходили тест-контроль, з’єднували відповідні пари слів, розв’язували кросворд, здійснювали «мозковий штурм», зачитували власні есе на теми «Позитивні сторони хімічної завивки» і «Негативні сторони хімічної завивки».


  На підсумковому етапі вихованці відповідали на проблемне питання «Чи є майбутнє у зачісок на основі хімічної завивки ?». У процесі жвавої дискусії група прийшла до висновку, що такі елементи зачіски як «локон», «хвиля», «завиток» були, є і залишаються актуальними. Тому, зачіскам із хвилястого волосся – бути.


  На уроці було ефективно і доцільно використано інформаційно-комп’ютерні технології, продемонстровано відеоролик «Хімічна завивка волосся». Уміло застосувавши компетентнісний підхід та інтерактивні методи навчання, Ірина Романівна забезпечила високий рівень засвоєння навчального матеріалу учнями, повною мірою розкрила тему уроку та досягла його мети. [1-2]  [3-4]  [5-6]  [7-8]  [9-10]  ... [335-335]