ВПУ №19

До всесвітнього дня без тютюну - 31 травня 2018р  04.06.2018


  Людство в своєму розвитку вже переступило межу третього тисячоліття. Без сумніву, за такий час в суспільстві вирішувалися і вирішуються безліч проблем. Такою, що потребує негайного вирішення, постає сьогодні проблема тютюну, вона стосується кожного з нас, а не лише тих, хто палить.
  Систематичне інформування підлітків про небезпеку для здоров’я споживання тютюну і впливу тютюнового диму, про його негативні економічні і екологічні наслідки, про переваги здорового способу життя є дуже важливим для формування стійкої життєвої позиції в учнівському середовищі. Ми не можемо абсолютно захистити підлітків від рекламних акцій тютюнової індустрії, ми не можемо убезпечити підростаюче покоління від впливу "вулиці", але ми маємо можливість мінімізувати цей вплив шляхом формування у підлітків стійкого імунітету до тютюну через виховання уваги і поваги , як до власного здоров’я, так і до здоров’я інших людей.

  З метою розширення знань учнівської молоді про негативні наслідки тютюнопаління практичним психологом ВПУ19 м.Дрогобича 31.05.2018 року було запропоновано до уваги учнів захід профілактичного напрямку, а саме психологічна бесіда та відео повчального змісту, присвячені проблемі тютюнопаління. [1-2]  [3-4]  [5-6]  [7-8]  [9-10]  ... [293-294]