ВПУ №19

ПРИВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ  03.04.2018


Вельмишановний Володимире Мар'яновичу!

  Інженерно-педагогічний та учнівський колектив вітає Вас з ювілеєм!Ваша багатогранна діяльність, заснована на високому професіоналізмі та порядності, чуйному ставленні до людей, завжди приводила до успішного вирішення всіх завдань, що стоять перед Вами. І тому, закономірно, що, пройшовши багато сходинок кар’єрного зростання, сьогодні Ви – мудрий і відповідальний керівник.
Ваші чудові якості: вміння ладнати з людьми, вирішувати численні проблеми, вчасно помічати життєві зміни, сприймати нове і втілювати це нове у життя – здобули Вам заслужену повагу і визнання серед колег.
  Надійність, сила, опора, фаховість, лідерські якості — ці слова характеризують Вас не тільки як керівника, але і як людину. Нехай ці якості примножаться і допоможуть у досягненні цілей. Впевнені, що притаманне Вам гостре почуття відповідальності за справу, у поєднанні з досвідом і невичерпною енергією, будуть і надалі служити Вам вірними помічниками у відповідальній і нелегкій праці.
  Нехай Ангел Охоронець завжди перебуває поруч з Вами, втілюючи в реальність всі найпотаємніші і заповітні мрії. Нехай Ваша оселя стане зосередженням затишку, гармонії, тепла і любові. Ми бажаємо Вам творчих успіхів, щастя та міцного здоров’я!
 [1-2]  [3-4]  [5-6]  [7-8]  [9-10]  ... [269-269]