ВПУ №19

Результати засідання атестаційної комісії І рівня у ВПУ №19 м. Дрогобича  28.03.2018


  27.03.2018р., згідно графіка проведення атестації педагогічних працівників, у Вищому професійному училищі №19 м. Дрогобича відбулося засідання атестаційної комісії І рівня.

  Викладачі і майстри виробничого навчання звітували про результати своєї педагогічної діяльності за міжатестаційний період, засвідчили професійне зростання і підвищили кваліфікаційний рівень.

  Загалом було вивчено і узагальнено досвід вісімнадцяти педагогічних працівників нашого училища: викладачів загальноосвітніх предметів Штогрин С.І., Біян О.Р., Добош Г.С., Куцик Н.С. і Рип'янчин Т.М.; викладачів професійно-теоретичної підготовки Мицак О.Я., Бас Н.Я.; майстрів виробничого навчання Беша І.Є., Демків М.Б., Кропивницької М.Я., Нестерука М.В., Олеярник О.С., Хабаль Г.І. Яремчук Т. І.; практичного психолога Ясінської Х.М., вихователя Протещак С.Я., та бібліотекарів Головко Н.Г. і Юзьвяк Л.І.
  Члени атестаційної комісії належно оцінили професійні здобутки колег, відзначили їх фахове самовдосконалення, відданість своїй роботі і побажали нових звершень.

  Ми віримо, що з такими наставниками наші учні займуть гідне місце у житті, працюватимуть на зміцнення власного і державного добробуту. [1-2]  [3-4]  [5-6]  [7-8]  [9-10]  ... [269-269]