ВПУ №19

Тиждень хімії та біології  06.03.2018


  З метою вдосконалення знань учнів та підвищення інтересу до вивчення хімії та біології, формування екологічної культури з 26 лютого по 2 березня 2018 року у ВПУ №19 було проведено тиждень хімії та біології.

  Тиждень розпочався з виставки-конкурсу стіннівок «Хімія та екологія» та «Профілактика СНІДу».
      Переможці конкурсу стіннівок «Хімія та екологія»:
  І місце – Бобонич Тетяна та Нестор Ірина (ОКНК-15).
  ІІ місце – Криницька Марія та Бутрій Оксана (ПК-26).
  ІІІ місце – Маршалок Олеся та Нечипор Марія (ПММ-28).


  27-го лютого між групами ПММ-28 та ПММ-29 відбувся квест з біології, який провела викладач біології Добош Г.С. Учні послідовно виконували заздалегідь підготовлені завдання з біології. Перемогла команда групи ПММ-29. Здобути перемогу їм допомогли знання з біології, ерудиція і кмітливість.


  27-го лютого викладач хімії Чисельська Т.М. провела конкурс з хімії «Ерудит», у якому змагались команди груп ПММ-18 та ПММ-19. Учні з великим ентузіазмом відповідали на питання, розв’язували кросворди, розгадували хімічні загадки, вгадували хімічний елемент за підказками та виконували інші завдання. Гра пройшла у жвавій та дружній атмосфері. Перемогу здобула команда «Елемент» групи ПММ-19.

  28-го лютого викладач Чисельська Т.М. провела у групі ОКНК-25 виховну годину на тему «Шкідливий вплив уживання алкоголю, наркотичних речовин та куріння на організм людини». Учні почули сумну статистику про захворюваність та смертність в Україні, що є результатом цих згубних звичок. Тетяна Миколаївна наголосила, що здоров’я є найціннішим скарбом людини, адже щаслива людина – це, перш за все, здорова людина.

  1-го березня викладач хімії Чисельська Т.М. провела конкурс кросвордів з хімії, у якому взяли участь представники груп І та ІІ курсу. Учні завзято змагались за перемогу. Демонстрували ерудицію та кмітливість.
      Переможці конкурсу кросвордів:
  І місце – Базай Діана (ПММ-18).
  ІІ місце – Паращак Ноомі (ОКНК-25) та Відсанко Соломія (ПО-27).
  ІІІ місце – Ноджак Наталія (ПММ-29).

  1-го березня викладач біології Жуковська Г.Г. провела «Екологічний марафон» серед учнів груп ПК-26 та ПО-27. Учні відповідали на запитання, пов’язані з екологією. Під час проведення гри панував веселий настрій. Учні продемонстрували ґрунтовні знання з біології та екології. Перемогла команда групи ПК-26.

  2-го березня відбулася конференція «Життя без сміття», яку провела викладач біології Жуковська Г.Г. Студенти п’ятого курсу підготували доповіді про способи сортування сміття, методи його переробки та утилізації. Обговорили питання про можливість креативного використання непотрібних речей. Адже розумне використання ресурсів повинно увійти у повсякденну звичку. Не забруднюючи нашу планету, ми зберігаємо своє здоров’я.

  2-го березня викладач біології Добош Г.С. провела конференцію на тему «Біологія у професії перукаря». Учні підготували доповіді про використання лікарських рослин у процесі догляду за шкірою, нігтями та волоссям. Поділилися рецептами настоянок і відварів, які можна використовувати для збереження краси й молодості. [1-2]  [3-4]  [5-6]  [7-8]  [9-10]  ... [259-260]