ВПУ №19

Кращий ерудит профтехосвіти  13.02.2018


  8 лютого 2018 року на базі Вищого професійного училища №19 відбулись інтелектуальні змагання «Кращий ерудит профтехосвіти» серед учнівської молоді закладів професійно-технічної освіти Львівської області, метою проведення якої є підвищення загальноосвітнього та культурного рівня учнівської молоді, створення умов для розкриття творчої індивідуальності кожного учня, розвиток швидкості реакції, уваги, ерудиції, логічного, інтелектуального мислення.

 Організатор змагань – Львівський державний Будинок техніки, а учасниками стали 15 найерудованіших юнаків та дівчат з числа учнів училищ Львівської області.
Учасників змагань урочисто привітали представники адміністрації ВПУ №19 та Будинку техніки, а учні нашого училища представили кілька художніх номерів.

 Для супроводжуючих осіб психолог Христина Михайлівна Ясінська та соціальний педагог Леся Михайлівна Лесик провели тренінг.

 Змагання відбувались у кілька етапів. Відбірковий етап проходив з використанням комп‘ютерної техніки. Перед учасниками поставили завдання: використовуючи якомога менше часу, дати відповідь на 20 запитань, кожне з яких має чотири варіанти відповідей. Далі гравці відповідали на запитання з трьох тем, підібраних із різних галузей знань. Шість кращих учасників за результатами попередніх етапів увійшли у фінальний раунд змагань. Їхнім завданням було вибрати одну з дванадцяти тем і дати якомога більше правильних відповідей на запитання з цієї теми.

 На завершення організатори змагань нагородили учасників ерудит-гри грамотами, сувенірами та медалями. Наше училище представляли Давид Качалуба (група АСВЗ-23) та Іван Данилишин (група ОПЗ-14), які були нагороджені грамотами за активну участь у цій інтелект-грі. [1-2]  [3-4]  [5-6]  [7-8]  [9-10]  ... [269-269]