ВПУ №19

Профілактичне заняття з учнями ВПУ-19  12.02.2018


  Працюючи в тісній координації з Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, просвітницькими організаціями, на виконання комплексних заходів Державної молодіжної політики в Україні у ВПУ №19 м. Дрогобича проводяться сумісні заходи. Так з провідним фахівцем Дрогобицького міського центру соціальних служб Пелехачем Ростиславом було проведено ряд профілактичних бесід-лекцій, присвячених формуванню здорового способу життя молоді.


  Чимало зусиль докладають педагогічні працівники ВПУ 19 м.Дрогобича для пропаганди в молодіжному середовищі інформації, спрямованої на популяризацію здорового способу життя, попередження і подолання наркоманії, алкоголізму, ВІЛ/СНІДу. Ці заходи носять інформаційний, пізнавальний та дискусійний характер. Під час їх проведення молодь має можливість висловити свою думку, поставити запитання і отримати відповіді на них.


  Формувати у користувачів уявлення про те, що здоров’я значною мірою залежить від нас самих, популяризувати здоровий спосіб життя, викликати прагнення зберігати та зміцнювати здоров’я - є важливим напрямком діяльності соціально-психологічної служби училища. [1-2]  [3-4]  [5-6]  [7-8]  [9-10]  ... [269-269]