Проєкт EU4SKILLS

 

 

 

UE4Skills_План взаємодії із зацікавленими сторонами

Запрошуємо педагогічно-адміністративний персонал закладу, учнів та їх батьків до проходження короткого опитування за посиланнями:

Для педагогічно-адміністративного персоналу: лінк

Для учнів закладу та їх батьків: лінк

Перед проходженням опитування просимо ознайомитися із Планом взаємодії з зацікавленими сторонами

Опитування триватиме до 10.12.2021 року.

Довідка: Субпроєкт реалізовується в рамках проєкту «EU4Skills: Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні».

В рамках субпроєкту буде модернізована інфраструктура закладу шляхом проведення ремонтних робіт та закупівлі обладнання.

Донор: Європейський Союз та його країни-члени: Німеччина, Фінляндія та Польща

Виконавець: німецький державний банк розвитку KfW через Український фонд соціальних інвестицій.

Інформація щодо звернень та подання скарг

До уваги зацікавлених сторін!

Якщо у Вас є необхідність надати звернення чи скаргу щодо реалізації субпроєкту Українського фонду соціальних інвестицій з модернізації корпусів ВПУ №19 м. Дрогобича, що розташовані по вул. Грушевського, 59 та вул. Винниченка, 9, просимо звертатись до відповідальної особи від закладу - заступника директора з навчально-виробничої роботи Моштука Василя Васильовича, тел. моб. +380971033157, електронна адреса vpu19_mail@ukr.net.

За бажанням, Ви можете звернутись до відповідальної особи за отримання та розгляд скарг від Українського фонду соціальних інвестицій.

Усі заявки, скарги чи пропозиції щодо Проєкту можна надсилати за посиланням: https://usif.ua/ або повідомляти про них за телефоном:+38 (044) 356- 65-50 або електронною поштою office@usif.ua.