ВПУ №19

Навчально-виробнича робота


   Навчально-виробничий процес в училищі здійснюється на підставі закону України про професійно-технічну освіту, Положення про організацію навчально-виробничого процесу в професійно-технічних навчальних закладах, Статуту училища та інших нормативних і навчально-методичних документів, затверджених Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.

   Навчально-виробничий процес в училищі багатопрофільний і багатоступеневий. Навчання проводиться за денною формою. ВПУ здійснює підготовку кваліфікованих спеціалістів будівельного, кулінарного, автослюсарного профілю, комп’ютерних технологій і перукарської справи.

   Підготовка фахівців проводиться за двома ступенями: другим і третім.

   На II ступені учні здобувають інтегровані робітничі професії.

   Термін навчання на базі 9 класів - 3 роки з одержанням повної середньої освіти та робітничої професії, а на базі 11 класів - 1 рік.

   На III ступені приймаються учні, які завершили II ступінь навчання шляхом конкурсного відбору, термін навчання становить 2 роки. ВПУ має I рівень акредитації вищої освіти і веде підготовку “молодших спеціалістів” на III ступені навчання з напрямків "Будівництво та архітектура", "Харчова промисловіть та переробка сільськогосподарської прдукції". В училищі створено належні умови для повноцінного навчально-виробничого навчання, є в наявності 39 навчальних кабінетів, з них 18 кабінетів спецдисциплін, 18 навчально-виробничих майстерень, 4 комп’ютерні класи та кухня-лабораторія.

   В кухні-лабораторії учні проходять виробниче навчання,відпрацьовують вміння та навики, які знадобляться їм у подальшій професійній діяльності.

   Матеріально-технічна база училища оновлюється. Протягом останніх років створено 15 нових навчальних кабінетів, 2 комп’ютерні класи, 2 майстерні-перукарні, облаштовано гімнастичний зал, зроблено ремонт їдальні, актового залу, спортивного залу, житлових поверхів гуртожитка. Навчально-виробничий процес училища забезпечують 48 майстрів виробничого навчання - високоосвічені, висококваліфіковані спеціалісти, що постійно підвищують свою кваліфікацію і проходять стажування.