ВПУ №19

Свято 1 вересня  03.09.2018


  03 вересня 2018 року пролунав перший дзвоник для 350 учнів - першокурсників Вищого професійного училища № 19 м. Дрогобича. Традиційно з вітальним словом виступив директор навчального закладу Маринкевич Володимир Мар`янович, зазначивши, що майстри виробничого навчання та досвідчені викладачі своєю педагогічною майстерністю допоможуть поринути в основи майбутнього фаху.

  На святі були присутні учні, батьки, працівники ВПУ та гості. Пролунали щирі слова вітання і від гостей: Шевкенича Андрія Івановича, голови Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області, від роботодавців – Суди Петра Станіславовича, заступника генерального директора санаторію «Карпати», Яцишина Назарія Львовича, керівника Дрогобицького відділення «ПриватБанку». Настанови та благословення усі присутні отримали й від училищного капелана отця Олега Турківа.

  Від колективу викладачів виступила викладач Фляк Оксана Анатоліївна, від майстрів виробничого навчання – Нечипір Ольга Іванівна. Учні групи ОПЗ-14 та класний керівник Демкович Ольга Василівна поклали квіти до пам'ятного знаку Героїв Небесної Сотні. Гарний концертні номери підготували й учні 2 та 3 курсів.

Ось і закінчилося свято,
Хотілося б усім Вам побажати
Добра, і злагоди, й краси,
Щоб для України Ви росли.
Хай Вам щастить завжди й в усьому,
Не піддавайте серце злому.
Хай Бог нам всім допомагає
І рідний край оберігає!

 [1-2]  [3-4]  [5-6]  [7-8]  [9-10]  ... [297-298]