Passion without limits

Вище професійне училище № 19 м. Дрогобича стало учасником програми Еразмус+. Відповідна угода про співпрацю була підписана 05 жовтня 2021 року. ЕРАЗМУС+ – це Програма міжнародної співпраці Європейського Союзу з іншими країнами світу у сфері освіти, молоді та спорту. Здобувачі освіти, майстри виробничого навчання, викладачі відвідали Центр професійної підготовки та підвищення кваліфікації в Сосновці (Польща) та стали учасниками проєкту "Passion without limits" ("Пристрасть не знає кордонів") у рамках програми ЕРАЗМУС+. У цьому проєкті об’єднано молодь польського освітнього закладу та училища, щоб розділити спільні інтереси та захоплення, які виходять за межі навчальної програми. Кожен з учасників мав можливість проявити свою творчість та ідеї на різних етапах спільної діяльності. Дискусійні панелі заохочували учасників висловлювати власні думки, ставити запитання, рефлексувати та саморефлексувати. Метою проєкту стало:

- розширення майстерні шляхом спільної діяльності учасників, демонстрації креативності та новаторства у творчій сфері;
- збільшення культурних знань про обидві країни на різних рівнях (тобто мова, література, музика, мистецтво, історія);
- подолання мовного бар'єру;
- розвиток навичок командної роботи;
- розвиток уміння знаходити компроміси;
- виховання доброти та позитивного ставлення до людей;
- розвиток впевненості в собі.
Цей проєкт реалізував цілі програми Erasmus+, дозволяючи польській та українській молоді інтегруватися, завдяки чому обидві групи мали можливість поділитися цінностями, якими керуються установи-партнери.

Дякуємо Богу та ЗСУ за можливість навчатися, розвиватися, співпрацювати. Адже ставлення до України та українців різко змінилося після повномаштабного вторгнення. Ми стали на зламі двох світів, знову захищаючи Європу від ординської навали.
Дякуємо Андрейко Мар"яні, Думанській Галині, Шулак Мар"яні, Рип"янчин Тетяні, Іваночко Руслані, Володимирові Юрчаку за підготовку здобувачів освіти та супровід.