Конкурс фахової майстерності комп’ютерного напрямку

4 травня 2023 року в комп’ютерній лабораторії училища проходив конкурс фахової майстерності з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», у якому брали участь учні груп ОТ-14 та ОА-15.
Мета проведення конкурсу: підвищення рівня професійної підготовки, реалізації здібностей талановитих здобувачів освіти, розвитку їхньої творчої активності, удосконалення організації та змісту навчання при підготовці кваліфікованих робітників.

Та, перш за все, педагоги намагались згуртувати своїх підопічних, надати їм можливість для всестороннього спілкування, змінити повсякденну рутину на більш драйвове заняття.
З вітальним словом виступив Василь Моштук – заступник директора з навчально-виробничої частини.
Конкурс складався з двох турів. Під час теоретичного дівчата й хлопці відповідали на тестові запитання з предметів «Технологія обробки інформації», «Засоби комп’ютерних інформаційних систем», «Операційні системи та їх обслуговування», «Англійська мова за професійним спрямуванням», «Охорона праці». Практичний тур відповідав вимогам рівня часткової кваліфікації з професії та передбачав виконання завдання відповідно до модуля «Використання технологічних операцій з обробки текстових документів». За результатами обох турів визначились переможці.

І місце, й колонки в якості призу, завоював Віталій Токарський (група ОТ-14).
ІІ місце заслужила Аліна Ясінська та отримала в подарунок навушники (група ОТ-14).
ІІІ місце і флешку на додачу здобув Владислав Зьемба (група ОА-15).
Усі інші учасники удостоїлись солодкого заохочувального призу.
Розробкою завдань, підготовкою друкованих матеріалів, пошуком і придбанням призів займались майстри виробничого навчання комп’ютерного профілю: Зоряна Крента, Юлія Бабич, Михайло Садовий, Микола Хінальський.