УПА – 80 РОКІВ

УПА - 80 РОКІВ! З метою формування історичної свідомості в учнів, збереження національної пам’яті, відзначення історичного значення боротьби Української Повстанської Армії та вшанування звитяги її вояків, класний керівник групи ПО –17 Наталія Степанівна Куцик провела позакласний захід.
Учні мали можливість переглянути презентацію, фотоматеріали, публікації творів, документів присвячених Українській Повстанській Армії. Було продемонстровано відео-кліп про боротьбу УПА за незалежність України.
14 жовтня Україна відзначає День захисників і захисниць, згадуючи всіх, хто в різні часи обороняв та боронить нині наш суверенітет і територіальну цілісність.
Цього року виповнюється 80 років з часу створення перших бойових загонів Української Повстанської Армії (УПА), яка вела збройну боротьбу за державну незалежність України проти окупаційних режимів (проти німецьких та московських окупантів).
Українська Повстанська Армія продовжила боротьбу Українського народу за відновлення державності започатковану в роки Української революції 1917 - 1921 років і продовжену Українською Військовою Організацією (УВО) та Організацією Українських Націоналістів (ОУН).

facebook