Відновлення освітнього процесу в ЗЗСО Львівщини

Департамент освіти і науки повідомляє, що, відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України, у закладах загальної середньої освіти Львівської області після завершення канікул відновлюється освітній процес. ⠀Навчання буде організоване в залежності від ситуації в місцевості, де заклад знаходиться, безпечно для дітей. Безпекова ситуація на Львівщині дозволяє закладам загальної середньої освіти обрати (за погодженням з військово-цивільною адміністрацією) одну з таких форм навчання:

  • а) очну або змішану (з урахуванням виконання працівниками закладу освіти заходів та завдань, що визначені військово-цивільною адміністрацією);
  • б) дистанційну (з використанням єдиної для закладу навчальної платформи).

⠀Для організації освітнього процесу департамент освіти Львівської військової адміністрації з керівниками відділів освіти районних військових адміністрацій та територіальних громад узгодили наступні кроки:

  • 1. 9 березня кожен заклад освіти має визначитися з формою навчання. Для цього необхідно врахувати чинники безпеки учнів та педагогів, особливості діяльності кожної школи в умовах військового стану. Інформація подається у відділи освіти райдержадміністрацій.
  • 2. Кожен заклад освіти має забезпечити можливість долучення до освітнього процесу дітям, що тимчасово переїхали на Львівщину через злочинні дії РФ.

Детальніше