Всеукраїнський конкурс «День Гідності та Свободи»

Щоби виховати свідоме покоління, необхідно говорити з молоддю, наскільки важливим є почуття власної гідності у кожної окремої людини та народу в цілому. Повага до себе може стати рушійною силою великих змін. День Гідності та Свободи в Україні відзначається 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
З 12 листопада по 14 грудня 2019 року на освітньому порталі «На Урок» проходив Всеукраїнський конкурс «День Гідності та Свободи». ВПУ №19 м. Дрогобича, за ініціативи викладача історії Миго М.В., долучилося до цього проекту. У конкурсі взяли участь учні І-ІІІ курсів.

Серед першокурсників призерами інтелектуальних змагань стали:
І м. – Маланяк Аліна (ПММ-18)
ІІІ м. – Бунчак Марія (ПММ-18), Камінська Віра (ПММ-18)

Призові місця посіли такі учні другого курсу:
І м. – Бережанська Надія (ПО-27), Братців Марія (ПО-27), Скоб’як Богдана (ПК-26), Сура Зоряна (ПК-26).
ІІ м. – Хоронжак Марія (ПО-27), Голик Павло (ОПЗ-25), Іванюш Соломія (ПК-26), Шемеляк Іван (ОПЗ-25), Хомин Софія (ОПЗ-25).
ІІІ м. – Мазурок Марія (ОПЗ-25), Лехкар Віра (ОПЗ-25), Соломаха Діана (ОПЗ-25), Чернихівська Руслана (ПО-27), Білинська Юлія (ОПЗ-25), Свінціцький Олександр (ОПЗ-25), Бондаренко Віталій (ОПЗ-25).

Кращими серед учнів ІІІ курсу стали:
І м. – Горецька Оксана (ПК-36)
ІІ м. – Петречко Мар’яна (ПК-36)
ІІІ м. – Сичевська Христина (ПК-36), Синишин Христина (ПК-36)

Усіх переможців конкурсу нагороджено дипломами І, ІІ, і ІІІ ступенів, учасників відзначено сертифікатами. Миго М.В. отримала подяку від оргкомітету.
В умовах сьогодення важливо пам’ятати про тих, хто поставив національну Гідність вище за власні інтереси, матеріальні блага та навіть життя. Тому національно-патріотичному вихованню молоді слід виділити особливе місце у освітньому процесі.