Тиждень англійської мови та зарубіжної літератури

З 04.11.2019 р. по 08.11 2019р. у ВПУ №19 пройшов тиждень англійської мови та зарубіжної літератури.
Викладачі англійської мови Партика Н.В., Летнянчин І.Б., Демкович О.В., провели тиждень під гаслом «Welcome to the World of English Language». Учні навчального закладу брали участь у різноманітних конкурсах, вікторинах, виконували креативні завдання, познайомилися з традиціями Великої Британії, що дало їм можливість збагатити знання з англійської мови та розширити свій кругозір.
Тиждень розпочався переглядом відеофільму «English Speaking Countries» та виставкою-показом проектних робіт для учнів, на якій були представлені кращі роботи з теми «Stop the War in Ukraine».
Партика Н.В. провела відкритий урок «So many men, so many characters» у групі ПММ-19.
Для посилення мотивації вивчення англійської мови учні взяли участь у вікторині «Що ти знаєш про англомовні країни?» показавши свої глибокі знання з культури, звичаїв і традицій країн, мову яких вивчають.
Учні групи ПММ-19 мали змогу перевірити рівень володіння англійською мовою, пройшовши онлайн-тестування, яке провела Летнянчин І.Б.
Демкович О.В. у групі ОПЗ-24 провела виховну годину на тему «5 o’clock tea».
Захід із зарубіжної літератури викладач Стасів І.М. провела у формі дискусії «To be, or not to be, that is the question? Читати чи не читати художню літературу - ось у чому питання?».
Родзинкою тижня була екскурсія на солеварню, де учні дізналися цікаві факти про видобування та виварювання солі, яка є символом Дрогобича.