Об`єми геометричних тіл

Учитель готується до гарного уроку все життя…
Така духовна і філософська основа нашого фаху
і технологія нашої праці.
В.О. Сухомлинський

19.02.2019 року в рамках проведення обласного семінару викладачів математики НЗП(ПТ)О на базі ВПУ №19 м. Дрогобича, викладач математики Чава Марія Михайлівна провела показовий урок з геометрії на тему «Об’єми геометричних тіл» у групі ПК-36.

 

Цікаво! Нестандартно! Захоплююче! Саме такі враження залишилися у всіх присутніх після уроку-подорожі. Вкотре ми переконалися у професіоналізмі педагога, яка на високому методичному рівні, змістовно, науково обґрунтовано, підкріплено практичними завданнями провела це заняття. Викладач здійснила велику підготовчу роботу: до дрібниць продумала маршрут, обрала наочність та розробила програмне забезпечення для інтерактивної панелі, майстерно застосувала міжпредметні зв’язки, запропонувала екскурс в історію рідного краю та підготувала чимало приємних несподіванок.

Усі присутні потрапили на Дрогобицьку солеварню, завітали до кафе «Котермак», поласували шоколадом у Львівській майстерні шоколаду та з аеропорту імені Данила Галицького здійснили авіапереліт до єгипетського міста Гізи.

Учні групи, поділені на три команди, охоче взаємодіяли з викладачем, виконували нестандартні завдання, добре орієнтувалися у навчальному матеріалі та продемонстрували високий рівень математичної компетентності. Отримані ними результати систематизувалися та в кінці уроку були переведені в оцінки за 12-бальною шкалою.

Для учасників семінару Марія Чава провела майстер-клас з використання інтерактивної панелі, яка є чудовим помічником у освітянській діяльності.

Бажаємо викладачеві нових звершень, наснаги, цікавих ідей та вдячних учнів.

Youtube