Грінвіч

Талановиті діти — це той ресурс, який у майбутньому стане інтелектуальною елітою нації. Завдання сучасного педагога – зберегти й примножити це потенційне національне багатство. Для цього необхідно вміти працювати з учнями, допомогти їм знайти і реалізувати себе, правильно оцінити, розвинути та примножити їхні творчі здібності.
Сьогодення пропонує нові й цікаві олімпіади, турніри та конкурси, зокрема в онлайн-режимі. Деякі мають статус міжнародних, і тим цікавіше учням брати в них участь. Такі форми навчання стимулюють та активізують їх діяльність, розвивають творчі можливості та формують конкурентноздатність особистості.

За дев’ять років існування конкурс «Greenwich» став майданчиком для розширення можливостей та самореалізації у напрямі опанування англійської мови для багатьох учнів у різних регіонах України.

За ініціативи викладачів англійської мови ВПУ №19 м. Дрогобича Партики Н.В., Летнянчин І.Б. та Демкович О.В., наші учні теж мали змогу взяти участь у цих інтелектуальних змаганнях. Кращих учнів училища було зареєстровано та налаштовано на виконання конкурсних завдань. Для цього було проведено ґрунтовну підготовчу роботу та охоплено навчальний матеріал з лексики і граматики англійської мови, країнознавства, історії. Дякуємо викладачам та вихованцям за їх працю, бажаємо успіхів у всіх починаннях і з нетерпінням чекаємо на результати!